تبلیغات
مجله اینترنتی MT - جزئیات حکم اعدام شاهین نجفی

مرتبه
تاریخ : 22 اردیبهشت 91
حکم ارتداد شاهین نجفی +جزئیات و عکس
حکم ارتداد شاهین نجفی +جزئیات و عکس

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، به نقل از شبکه اجتماعی افسران، به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ،در ترانه ای به اسم “نقی”، به امام هادی (ع) حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.

 

طی بیرون امدن اهنگ جدیدی از “شاهین نجفی ” با نام “نقی ” که در این اهنگ به امام هادی (ع) تو هین ها ی بسیار زیادی شده است و این امام معصوم رو به زبان طنز مورد تمسخر قرار داده است و خون مسلمانان ومخصوصا شیعیان را به جوش اورده است ایت الله صافی در طی حکمی حکم اعدام این شخص را صادر نمودند.

لازم به ذکر است که سایت این خواننده توسط نیروهای سایبری هک شده است.

 

این اهنگ که سر و صداهای زیادی در فضای مجازی داشت به خصوص در فیسبوک که مورد اعتراض بقیه رپ کن های دیگر قرار گرفت از جمله :  هیچکس ، بهرام ، پیشرو و…

این رپر ها هرکدوم به نحوی اعتراض خود را نشان دادند و می  گفتند که نباید به اعتقادات مردم اهانت کنید!

وهمگی اعتراض خود را نسبت به این خواننده و اهنگش  نشان دادند.

در این اهنگ به حضرت مهدی (عج) نیز توهین شده است و مورد تمسخر گرفته شده است.

حکم ارتداد شاهین نجفی +جزئیات و عکس

 

این فرد که زاده گیلان می باشد که پس از سربازی به المان مهاجرت کرد و ان جا کار موسیقی را به صورت جدی اغاز کرد این شخص از همان اول با به تمسخر گرفتن اعتقادات مردم سعی بر تخریب اعتقادات مردم داشت .

با کارهایی چون مهدی ، سال خون و… به کار خود ادامه داد که هرکدام از کارهایش به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ضد دین و ضد جمهوری اسلامی ایران بودند مخصوصا کار مهدی که به امام زمان (ع) ما بسیار توهین کرده است.

این فرد ارتباط نزدیکی با سران جنبش سبز دارد و این رو میتوان از اهنگ ندا به راحتی تشخیص داد.

این فرد در اهنگ هایش به هیچ وجه رعایت ادب را نمیکند و از هر فشی که بتواند استفاده میکند تا قافیه اهنگ هایش جور شود و از نظر او ادب یک چیز بی معنی می باشد!!!!!!!!

حکم ارتداد شاهین نجفی +جزئیات و عکس


طبقه بندی: ▼------>اخبار ،  جهان،  ایران، 
ارسال توسط M T

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان